Nagyon szép termék,de sajnos a 38-lábamra ami 24cm megvettem a 39-aminek 24,5cm mindenki azt írta hogy vékony lábra jó a 38.ezért vettem nagyobbat és sajnos nagy lett!
Csinos cipő.A korábbi véleményekre alapozva eggyel nagyobb méretet rendeltem.A lábfej miatt ez valóban indokolt, viszont így két oldalt eláll picit lépéskor.Ettől függetlenül nekem ez nem zavaró, kényelmes viselet
Picit keménynek érzem a bőrt, de valószínű néhány hordás után betörne. Viszont sajnos nem tudom hordani,mivel az egyik pár orrán a bőr hullámos, nem egyforma a két fele és emiatt nem szép :( Van másik színü cipőm ugyanebből a fazonból, azzal nincs ilyen probléma
Kicsit szélesebb a lábfejet, de kényelmes
Feleségemnek vettem, csinos, kényelmes.
Nagyon szép cipő, csak a 37-es kicsit nagy lett sajnos.
Kényelmes cipő. Szeretem.
Kényelmes puha bőr cipő.Jó lenne más színben is,ha gyártanának belőle!
Első látásra szerelem volt és miután megérkezett tökéletesen illeszkedik a lábamhoz, pillekönnyű viselet. Rendeltem más színben ami ugyanazt az élményt nyújtja. Egy sötétkéket még nagyon szeretnék de elfogyott..
Sajnálatos módon a cipő bal fele nem felelt meg az elvárásoknak. A külső felülete hullámos, a lábhoz az oldalsó varrás abszolut nem illeszkedik.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Beáta!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Elnézést kérünk a kellemetlenségért, nyilvánvalóan hibás terméket kaptál, ami - ritkán ugyan, de - még nálunk is előfordulhat. Ilyen esetekben célszerű “hibás termék”-re hivatkozva felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik cserefutárt küldenek a saját költségünkre a hibátlan lábbelivel és visszahozatják a hibásat. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Aki részre vezeem, már volt ilyen cipője és csak tönkre ment, így kellett másik.
Kényelmes, nem izzad benne a lábam, hiszen bőrből készült. Mintha mezítláb járnék .
Nagyon puha bőr, de sajnos nekem személy szerint kicsi lett a választott méret.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Kriszti!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Sajnálattal olvastuk véleményed, a termék 14 napon belül ingyen visszaküldhető és rendelhető másik méret.
A belső talphossz és a fejbőség együtt mérvadó, nem feltétlenül a lábbeli kaptafa számozása - közkeletű nevén “mérete” (36,37,38, stb.). Tehát nincs olyan, hogy “37-es, 38-as vagy akár 46-os a lábam”, ez egy sajnos nagyon általános tévedés.
A lábbeli méretek esetében tapasztalható anomáliák elkerülése végett a webáruházban minden modellnél megadtuk a belső talphosszt centiméterben - “Mérettáblázat (cm)” menüpont pirossal jelölve a termékoldalakon - illetve a fejbőséget F, G, H értékekkel jelölve, külön jelmagyarázattal (F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas, G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas, H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas).
Üdvözlettel: a Batz csapat
Nagyon puha bőr kis cipő,tökéletes talp kialakítàs.Letisztult forma
Nagyon szép és kényelmes. Finom puha anyaga van.
Kényelmes, méretpontos, mutatós darab.
Nagyon szeretem az Elmira cipőket.
Nagyon kényelmes és csinos cipő. Más színben is vettem, kedvenc tavaszi-nyári fazonom.
Nagyon szép és kényelmes a cipő.
Szép kivitelezés, méretpontos. Nagyon kényelmes, talpbetét cserélhető.