BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)
OUTLET ÁR
AKCIÓ

BATZ X REKAVAGO
City Day (Gold-Aloha Pink)

Gold Aloha Pink

Elfogyott, további gyártása és beszállítása nem várható!
4.75 pont / 40 értékelés
  • designer modell
  • masnira emlékeztető csavart mintás felsőrész
  • állítható és cserélhető csatos bokapánt
  • extra könnyű, rugalmas talpszerkezet
  • parafához hasonló, natúr talp
  • valódi bőr felsőrész és talpborítás
Mérettáblázat (cm)
Sarokméret: lapos (1-3 cm)
Pontos sarokmagasság: 2,5 cm
belső talphossz mérete
3623,0 cm
3723,5 cm
3824,0 cm
3925,0 cm
4025,5 cm
4126,0 cm

Fejbőség: F
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas
Leírás

Batz X REKAVAGO City Day designer szandál aloha pink színben, most már ruhákhoz is könnyedén viselhető, amelyben még csinosabban tudunk célunk felé haladni, hogy a nyaralás vagy a munka, egy pihenő vagy egy pörgős nap is egyaránt a stílusos kényelem jegyében teljen! A szandálhoz tartozó 2 különböző pánt cserélhető, így könnyen eldöntheted, mihez van kedved: ahhoz, hogy sportosabb vagy ahhoz, hogy elegánsabb legyél. Az extra könnyű, rugalmas, natúr parafa hatású Batz-talpszerkezet, a magas minőségű valódi bőr felsőrész és talpborítás a márka védjegyei. A Batz X REKAVAGO új, izgalmas, távoli egzotikus helyekre csábító, Jungle Calling nevet viselő 2024-es tavaszi-nyári designer kollekciójában a színek élénkek, akár az Amazonas erdeinek élővilága, a fémes színű bogarak, a pillangók, a különleges virágok, a leopárdok... Utazz velünk ebbe a varázslatos világba! Indulhatunk?

Értékelések
Ildikó2026.06.23. 05:4255555
Ötvözi a divatos megjelenést és kényelmet. Könnyű, rugalmas. A masnis felső rész különlegessé teszi.
Lilla2026.06.19. 09:4455555
Nagyon kenyelmes
Orsolya2026.06.16. 15:0555555
Nagyon kényelmes, mérethelyes! Kár, hogy csak most találtam rá!
Enikő2026.06.16. 12:4344444
Ez a méretezés nagyon fura, nehéz volt rajta eligazodni, és el kellett vinnem cipeszhez, mert a pantja, nagyon nagy és nem tartja jól a bokámat, így lötyögott a labam benne. Tett bele plusz lyukakat, így már jó.
Beatrix2026.06.10. 08:5155555
Kényelmes,praktikus és nem utolsó sorban nagyon szép kis szandál.
Boglárka2026.06.09. 13:0733333
A termek nagyon szép és minőségi azonban sajnálattal tapaszgaltam, hogy a bokámnál a pánt annyira széles, hogy centikbe mérhetően nagy. Keskeny a bokám es sajnos a legtöbb cipő es szandál emiatt nem jó. Megértem, hogy sok hölgy van akik szélesebb lábfejjel vagy epp erősebbek bokánál, azonban elég sokan vagyunk mi is is vékony lábúak és jó lenne ha kicsit ránk is gondolnanak a cipők készítésekkor.
Erika2026.06.08. 22:2755555
Nagyon kényelmes, ugyanakkor mindenhez lehet viselni, akár elegánsabb szett részeként, akár hétköznapi ruhadarabokhoz.
Lili Flóra2026.06.08. 07:0755555
Szuper termék. ⭐⭐⭐⭐⭐
Ágnes2026.06.07. 16:4055555
Papucsban már megvásároltam és a szandálban sem csalódtam. Szebb, mint a képen és nagyon kényelmes. Sajnos, a kékről lemaradtam. De ez is gyönyörű!
Erzsébet2026.06.07. 13:4555555
Szuperkényelmes és szép is!
Barbara2026.06.02. 05:5044444
Gyönyörű és nagyon kényelmes, a szállítás gyors volt és rendben volt, az ára miatt kap csak 4 csillagot.
Anita2026.05.21. 07:2755555
Nagyon szépen kidolgozott,csinos szandál !!!! Imádom,alig várom hogy viseljem.
Viktória2026.05.19. 07:2555555
Nagyon szép és kényelmes, 39es méretben vettem 39es lábra , normál labfejre és jo is lett.
Adrienn2026.05.16. 13:2644444
Szuper könnyű, és kényelmes, csinos szandál!!!
Noémi2026.05.13. 10:4355555
Nagyon kényelmes szandál
Mária2026.05.09. 08:1644444
Nagyon örültem hogy ilyen jó áron sikerült ilyen jó minőségű terméket vasárolnom.Nagyon kényelmes a talpa,a koszolódástól.kicsit tartok,mert többen írták hogy nem takarítható.Igényesen kidolgozott termék.Visszatérő vásárkó leszek úgy gondolom.
Barbara2026.05.08. 07:0655555
Ez az első REKAVAGO szandálom. Nagyon kényelmes, könnyű darab és méretarányos. ☺️
Mária2026.05.02. 08:5555555
Nagyon szuper, igaz, egyél kisebb méretét kellett belőle rendelnem, de így már pont jó. Rendelek egy másik színben is, mert most az ára is szuper.
Dánielné2026.04.24. 08:1055555
Egy osztálytársam ajánlotta. Egész kényelmes a szandál és nem fáj a lábam benne, mint sok más szandálfélében.
Szilvia2026.04.23. 10:1955555
Nagyon kényelmes és elegáns!
Zsuzsa2026.04.18. 05:1655555
Gyönyörű, kényelmes, és méretpontos.
Hedvig2026.04.15. 07:4144444
Csodaszép, kényelmes szandál, egy kicsit nagyobb méretezés.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Hedvig!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Sajnálattal olvastuk véleményed, a termék 14 napon belül ingyen visszaküldhető és rendelhető másik méret. A belső talphossz és a fejbőség együtt mérvadó, nem feltétlenül a lábbeli kaptafa számozása - közkeletű nevén “mérete” (36,37,38, stb.). Tehát nincs olyan, hogy “37-es, 38-as vagy akár 46-os a lábam”, ez egy sajnos nagyon általános tévedés. A lábbeli méretek esetében tapasztalható anomáliák elkerülése végett a webáruházban minden modellnél megadtuk a belső talphosszt centiméterben - “Mérettáblázat (cm)” menüpont pirossal jelölve a termékoldalakon - illetve a fejbőséget F, G, H értékekkel jelölve, külön jelmagyarázattal (F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas, G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas, H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas).
Üdvözlettel: a Batz csapat
Dóra2026.04.08. 08:0155555
Nagyon szép, kényelmes szandál.
Anita2026.04.06. 17:0655555
Nagyon kényelmesek a Rekavago szandik és szuper színekben kapható, nekem több is van, csak ajánlani tudom. :) :) :) :) :)
Wenwen2026.03.29. 07:1655555
Gyönyörű kinézet, nagyon kényelmes, kiváló lábbeli!
Bagyura2026.03.27. 07:5055555
Álomszép!
Barbara2026.03.18. 05:4255555
Többedik Batz & Rekavago szandálom. Akinek még nem volt, el sem tudja képzelni milyen csodás. Mióta felfedeztem, más nincs nyáron a lábamon.
Àgnes2026.03.17. 06:2333333
Egy számmal kisebb termék lett jó,ennyi negatívum volt!
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Àgnes!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! A lábbeli méretek esetében tapasztalható anomáliák elkerülése végett a webáruházban minden modellnél megadtuk a belső talphosszt centiméterben - “Mérettáblázat (cm)” menüpont pirossal jelölve a termékoldalakon - illetve a fejbőséget F, G, H értékekkel jelölve, külön jelmagyarázattal (F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas, G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas, H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas). A belső talphossz és a fejbőség együtt mérvadó, nem feltétlenül a lábbeli kaptafa számozása - közkeletű nevén “mérete” (36,37,38, stb.).
Üdvözlettel: a Batz csapat
Bea2026.03.14. 09:0055555
Szeretem a szinet es a formajat mert szelesebb labfejre is kenyelmes.
A sarok reszbel nem teljesen ileszkedik a labhoz de nyáron ez nem zavaro
Mónika2026.03.14. 06:0455555
Nagyon kényelmes szandál, és a színösszeállítása gyönyörű, nagyon csajos. Ez már a második ilyen szandálom, tervezem továbbiak megvásárlását is.
Diána2026.03.11. 07:1255555
Nagyon szép, és kényelmes.
Ildikó2026.03.10. 06:1055555
Második szandálom már,nagyon tetszik!
Adrienn2025.08.02. 07:4755555
Nagyon csinos. Az aloha pink táskát is megvettem, az is nagyon szép. Talàn annyi, ha a szandál arany-pink, akkor jó lett volna, ha a táska pántja is inkàbb arany, mint ezüstös színű, de így is imádom.
Katalin2025.07.17. 05:5655555
Életem legkényelmesebb szandálja. Köszönöm.
Annamaria2025.07.17. 01:0044444
A szandál talpa pihe puha, nagyon kènyelmes, a megjelenese is gyonyoru, de az elso viseles ota a bal labamon minden egyes alkalommal feltori a sarkamat a szandal. Emiatt csalodott vagyok.
Barbara2025.07.01. 07:0755555
Csinos, nagyon kényelmes szandál.
Andrea2025.06.28. 08:3155555
Az egyik legszebb és legkényelmesebb szandál, már 3 színben is megvettem.
Erzsébet Jolán2024.08.28. 12:1555555
Nagyon csinos darab, és mellette eszméletlenül kényelmes, strapabíró, a városi túrákon is nagyon helytáll.
Teodóra2024.06.29. 06:3155555
Gyönyörű és nagyon kényelmes. Szép kidolgozàs, ötletes csere pánt, Szuper kényelmes városi bevetésre, gyerek mellett és csini szetthez akár irodába is. Szívből ajánlom a terméket!
Renáta2024.06.25. 09:1455555
Szuper kényelmes!
Sarokméret: lapos (1-3 cm)
Pontos sarokmagasság: 2,5 cm
belső talphossz mérete
3623,0 cm
3723,5 cm
3824,0 cm
3925,0 cm
4025,5 cm
4126,0 cm

Fejbőség: F
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas

Batz X REKAVAGO City Day designer szandál aloha pink színben, most már ruhákhoz is könnyedén viselhető, amelyben még csinosabban tudunk célunk felé haladni, hogy a nyaralás vagy a munka, egy pihenő vagy egy pörgős nap is egyaránt a stílusos kényelem jegyében teljen! A szandálhoz tartozó 2 különböző pánt cserélhető, így könnyen eldöntheted, mihez van kedved: ahhoz, hogy sportosabb vagy ahhoz, hogy elegánsabb legyél. Az extra könnyű, rugalmas, natúr parafa hatású Batz-talpszerkezet, a magas minőségű valódi bőr felsőrész és talpborítás a márka védjegyei. A Batz X REKAVAGO új, izgalmas, távoli egzotikus helyekre csábító, Jungle Calling nevet viselő 2024-es tavaszi-nyári designer kollekciójában a színek élénkek, akár az Amazonas erdeinek élővilága, a fémes színű bogarak, a pillangók, a különleges virágok, a leopárdok... Utazz velünk ebbe a varázslatos világba! Indulhatunk?


Ildikó2026.06.23. 05:4255555
Ötvözi a divatos megjelenést és kényelmet. Könnyű, rugalmas. A masnis felső rész különlegessé teszi.
Lilla2026.06.19. 09:4455555
Nagyon kenyelmes
Orsolya2026.06.16. 15:0555555
Nagyon kényelmes, mérethelyes! Kár, hogy csak most találtam rá!
Enikő2026.06.16. 12:4344444
Ez a méretezés nagyon fura, nehéz volt rajta eligazodni, és el kellett vinnem cipeszhez, mert a pantja, nagyon nagy és nem tartja jól a bokámat, így lötyögott a labam benne. Tett bele plusz lyukakat, így már jó.
Beatrix2026.06.10. 08:5155555
Kényelmes,praktikus és nem utolsó sorban nagyon szép kis szandál.
Boglárka2026.06.09. 13:0733333
A termek nagyon szép és minőségi azonban sajnálattal tapaszgaltam, hogy a bokámnál a pánt annyira széles, hogy centikbe mérhetően nagy. Keskeny a bokám es sajnos a legtöbb cipő es szandál emiatt nem jó. Megértem, hogy sok hölgy van akik szélesebb lábfejjel vagy epp erősebbek bokánál, azonban elég sokan vagyunk mi is is vékony lábúak és jó lenne ha kicsit ránk is gondolnanak a cipők készítésekkor.
Erika2026.06.08. 22:2755555
Nagyon kényelmes, ugyanakkor mindenhez lehet viselni, akár elegánsabb szett részeként, akár hétköznapi ruhadarabokhoz.
Lili Flóra2026.06.08. 07:0755555
Szuper termék. ⭐⭐⭐⭐⭐
Ágnes2026.06.07. 16:4055555
Papucsban már megvásároltam és a szandálban sem csalódtam. Szebb, mint a képen és nagyon kényelmes. Sajnos, a kékről lemaradtam. De ez is gyönyörű!
Erzsébet2026.06.07. 13:4555555
Szuperkényelmes és szép is!
Barbara2026.06.02. 05:5044444
Gyönyörű és nagyon kényelmes, a szállítás gyors volt és rendben volt, az ára miatt kap csak 4 csillagot.
Anita2026.05.21. 07:2755555
Nagyon szépen kidolgozott,csinos szandál !!!! Imádom,alig várom hogy viseljem.
Viktória2026.05.19. 07:2555555
Nagyon szép és kényelmes, 39es méretben vettem 39es lábra , normál labfejre és jo is lett.
Adrienn2026.05.16. 13:2644444
Szuper könnyű, és kényelmes, csinos szandál!!!
Noémi2026.05.13. 10:4355555
Nagyon kényelmes szandál
Mária2026.05.09. 08:1644444
Nagyon örültem hogy ilyen jó áron sikerült ilyen jó minőségű terméket vasárolnom.Nagyon kényelmes a talpa,a koszolódástól.kicsit tartok,mert többen írták hogy nem takarítható.Igényesen kidolgozott termék.Visszatérő vásárkó leszek úgy gondolom.
Barbara2026.05.08. 07:0655555
Ez az első REKAVAGO szandálom. Nagyon kényelmes, könnyű darab és méretarányos. ☺️
Mária2026.05.02. 08:5555555
Nagyon szuper, igaz, egyél kisebb méretét kellett belőle rendelnem, de így már pont jó. Rendelek egy másik színben is, mert most az ára is szuper.
Dánielné2026.04.24. 08:1055555
Egy osztálytársam ajánlotta. Egész kényelmes a szandál és nem fáj a lábam benne, mint sok más szandálfélében.
Szilvia2026.04.23. 10:1955555
Nagyon kényelmes és elegáns!
Zsuzsa2026.04.18. 05:1655555
Gyönyörű, kényelmes, és méretpontos.
Hedvig2026.04.15. 07:4144444
Csodaszép, kényelmes szandál, egy kicsit nagyobb méretezés.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Hedvig!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Sajnálattal olvastuk véleményed, a termék 14 napon belül ingyen visszaküldhető és rendelhető másik méret. A belső talphossz és a fejbőség együtt mérvadó, nem feltétlenül a lábbeli kaptafa számozása - közkeletű nevén “mérete” (36,37,38, stb.). Tehát nincs olyan, hogy “37-es, 38-as vagy akár 46-os a lábam”, ez egy sajnos nagyon általános tévedés. A lábbeli méretek esetében tapasztalható anomáliák elkerülése végett a webáruházban minden modellnél megadtuk a belső talphosszt centiméterben - “Mérettáblázat (cm)” menüpont pirossal jelölve a termékoldalakon - illetve a fejbőséget F, G, H értékekkel jelölve, külön jelmagyarázattal (F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas, G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas, H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas).
Üdvözlettel: a Batz csapat
Dóra2026.04.08. 08:0155555
Nagyon szép, kényelmes szandál.
Anita2026.04.06. 17:0655555
Nagyon kényelmesek a Rekavago szandik és szuper színekben kapható, nekem több is van, csak ajánlani tudom. :) :) :) :) :)
Wenwen2026.03.29. 07:1655555
Gyönyörű kinézet, nagyon kényelmes, kiváló lábbeli!
Bagyura2026.03.27. 07:5055555
Álomszép!
Barbara2026.03.18. 05:4255555
Többedik Batz & Rekavago szandálom. Akinek még nem volt, el sem tudja képzelni milyen csodás. Mióta felfedeztem, más nincs nyáron a lábamon.
Àgnes2026.03.17. 06:2333333
Egy számmal kisebb termék lett jó,ennyi negatívum volt!
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Àgnes!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! A lábbeli méretek esetében tapasztalható anomáliák elkerülése végett a webáruházban minden modellnél megadtuk a belső talphosszt centiméterben - “Mérettáblázat (cm)” menüpont pirossal jelölve a termékoldalakon - illetve a fejbőséget F, G, H értékekkel jelölve, külön jelmagyarázattal (F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas, G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas, H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas). A belső talphossz és a fejbőség együtt mérvadó, nem feltétlenül a lábbeli kaptafa számozása - közkeletű nevén “mérete” (36,37,38, stb.).
Üdvözlettel: a Batz csapat
Bea2026.03.14. 09:0055555
Szeretem a szinet es a formajat mert szelesebb labfejre is kenyelmes.
A sarok reszbel nem teljesen ileszkedik a labhoz de nyáron ez nem zavaro
Mónika2026.03.14. 06:0455555
Nagyon kényelmes szandál, és a színösszeállítása gyönyörű, nagyon csajos. Ez már a második ilyen szandálom, tervezem továbbiak megvásárlását is.
Diána2026.03.11. 07:1255555
Nagyon szép, és kényelmes.
Ildikó2026.03.10. 06:1055555
Második szandálom már,nagyon tetszik!
Adrienn2025.08.02. 07:4755555
Nagyon csinos. Az aloha pink táskát is megvettem, az is nagyon szép. Talàn annyi, ha a szandál arany-pink, akkor jó lett volna, ha a táska pántja is inkàbb arany, mint ezüstös színű, de így is imádom.
Katalin2025.07.17. 05:5655555
Életem legkényelmesebb szandálja. Köszönöm.
Annamaria2025.07.17. 01:0044444
A szandál talpa pihe puha, nagyon kènyelmes, a megjelenese is gyonyoru, de az elso viseles ota a bal labamon minden egyes alkalommal feltori a sarkamat a szandal. Emiatt csalodott vagyok.
Barbara2025.07.01. 07:0755555
Csinos, nagyon kényelmes szandál.
Andrea2025.06.28. 08:3155555
Az egyik legszebb és legkényelmesebb szandál, már 3 színben is megvettem.
Erzsébet Jolán2024.08.28. 12:1555555
Nagyon csinos darab, és mellette eszméletlenül kényelmes, strapabíró, a városi túrákon is nagyon helytáll.
Teodóra2024.06.29. 06:3155555
Gyönyörű és nagyon kényelmes. Szép kidolgozàs, ötletes csere pánt, Szuper kényelmes városi bevetésre, gyerek mellett és csini szetthez akár irodába is. Szívből ajánlom a terméket!
Renáta2024.06.25. 09:1455555
Szuper kényelmes!