Szoboszlai-Karai2026.06.23. 05:26




Első Batz termékem a Corfu szandál.
A hármas értékelés azért 'született', mert számomra meglepően silány minőségű a szandál csatja. Alig lehet a pántot belefűzni, vágja az ujjam a széle, annyira éles. Nehézkes a mindennapi fel- és levétel emiatt.A Batz márkától ennél jobb minőséget reméltem.
Emellett könnyű, kényelmes a szandál és a színe is jó. Klassz lenne más színben is forgalmazni.
Szerencsére az eredeti ára alatt vásároltam, mert ebben a kivitelben (kimondottan a csat miatt) véleményem szerint nem éri meg az eredeti árát. Sajnálom!
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Szoboszlai-Karai!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Köszönjük az őszinte véleményt!
Üdvözlettel: a Batz csapat
Kiváló minőség, kényelmes, széles lábra is tökéletes!
Sok-sok keresgélés után végre megtaláltam ezt a csodát!
Nagyon kényelmes és nem mellesleg csodaszép. A méretem egyébként 40-es, de a mérettáblázat alapján 41-re esett a választásom. Tökéletes lett! ☺️
Nagyon kényelmes, praktikus szandál!
Nagyon kényelmes. Olyan, mintha nem is lenne a lábamon.
Nagyon kényelmes szép, mérete pontosan jó.
Röviden:
- kényelmes
- méretpontos
Hosszabban:
Egyszerűen imádom! Nekem eddig mindig, minden fetörte a lábamat - kivéve ez a szandál! Annyira kényelmes, mintha egész nap egy puha, vastag szőnyegen járnék. Tökéletes a méret (39), pedig néha 40-41-es cipőt kell vegyek magamnak. Nagyon ajánlom!
Nagyon kényelmes,szélesebb lábfejre is tökéletes.
Nagyon kényelmes a szandál,jó minőségű. Szeretem.
Sportosan elegáns kényelmes nagyon jó termék
Kényelmes és egyben üdítő ,friss … könnyű és légies s a járás benne ✌️
Jó méretű, kényelmes, stabil szandál. Szép, puha bőrből párnás talppal. Nem tépőzáras, de elég hosszú a pánt.
Nagyon szép, kényelmes papucs, méretazonos, csak ajánlani tudom mindenkinek. Gyors szállításal érkezett.
Nagyon kényelmes, minőségi anyagokból készült szandi.
Super soft and comfortable!
Szuper kényelmes, jöhet a nyár.
Minőségi bőr, rugalmas, kényelmes talp, kellemes viselet.
Szép a termék színe, jó a mérete. Egy pici helyen a szín fóliázása(?) hibás, mert van egy fehéres folt rajta, mitha bubi lett volna. Messziről nem zavaró. Várom a tavaszt, hogy hordhassam :)
Imádom, hogy egyszerű, mégis csillogós, elegáns, csajos.
Sportos, de nőies szandál, nagyon kényelmes, puha talprész. Városnézésen, egész napos gyaloglásban jól teljesít. Széles lábfejem van, bütyökkel.
Kényelmesebb, ha nem csatos, hanem tépőzáras a szanda
Sajnos nem elég komfortos, a bőrpántja dörzsöl, ezért nem tartottam meg.
Szép fazon, jó szélesebb lábra, de nekem nem igazán kényelmes.
Nagyon kényelmes, az állítható csat miatt széles lábfejre is tökéletes. Jó lenne világos szín is belőle.
Élőben sokkal jobban néz ki,nagyon érdekes ahogy a fény jatszik a színével. Nagyon kényelmes,széles,így kényelmesen elfér benne a lábam.
A csatok viszont nagyon alsó kategóriásak,nehéz be és ki csatolni ezért. Ez lehet a szandál gyenge pontja majd!
Meg vagyok elégedve a termékkel, olyan, amilyenre gondoltam.
Tisztelt Cím!
A mérettáblázat alapján választottam az egyébként 38-as lábamra 39-es méretű szandit. Nem kellett volna. :( Sztem nem passzolnak a cm-méret táblázatban megadott értékek.
Egyébként a talpa kényelmes, bár kicsit "mamásabb" mint a képeken.
Üdv.: Bagladi Mónika
Nagyon csinos, sportos de nőies papucs. Jól tartja a lábamat, bokámat és kényelmes, kellemes viselet.
Kényelmes, minőségi termék.