BATZ Miri (Grey Mix)
BATZ Miri (Grey Mix)
BATZ Miri (Grey Mix)
BATZ Miri (Grey Mix)
BATZ Miri (Grey Mix)
OUTLET ÁR
AKCIÓ

BATZ
Miri (Grey Mix)

26 990 Ft17 980 Ft

Szürke-mix

BATZ Miri (Coral Mix)
BATZ Miri (Pearl White)
BATZ Miri (Fehér mix)
BATZ Miri (Black-Leo)
BATZ Miri (White Jungle)
BATZ Miri (Black)
BATZ Miri (Blue Nivec)
BATZ Miri (White Pressed)
BATZ Miri (Oliva)
BATZ Miri (Cognac)
BATZ Miri (Grey Mix)
BATZ Miri (Fekete mix)
BATZ Miri (Flower)
Mérettáblázat
38
39
40
4.73 pont / 22 értékelés
  • Prémium minőségű túraszandál
  • 100% valódi, válogatott minőségű bőr
  • Flexibilis talp
  • Anatómiai kialakítású talpszerkezet
  • Két darab állítható, tépőzáras pánt
  • Habkönnyű kivitel
Mérettáblázat (cm)
Sarokméret: lapos (1-3 cm)
Pontos sarokmagasság: 3 cm
belső talphossz mérete
3622,5 cm
3723,0 cm
3823,5 cm
3924,5 cm
4025,0 cm
4125,5 cm

Fejbőség: F, G
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas
Leírás

Batz Miri női szandál Grey mix /szürke mix színben. A szürke szín egy elegáns és letisztult árnyalat, amely a fekete és a fehér keveréke. Nyugalmat és stabilitást sugároz, és gyakran társítják a modernséghez, az eleganciához és a visszafogott stílushoz, ideális választás, mivel könnyen összehangolható más színekkel. A többi színhez hasonlóan kivételesen komfortos darab, mely anatómiai kialakításának köszönhetően könnyű és rugalmas, így egész napos kényelmet biztosít. A komfortra biztosan nem lesz panasz, emellett stílusos, sikkes és nőies, viseld bármivel a megjelenésed kifogásolhatatlan lesz ebben a Batz modellben. Az állítható, tépőzáras pántoknak köszönhetően még inkább személyre szabható. A talpbetétbe különleges emelések kerültek a megfelelő helyekre, hogy még kényelmesebb legyen a lábbeli. Tisztítása egyszerű, gyors, egy mozdulattal tisztítható. Kell ennél több?

Értékelések
Boglárka2026.06.21. 21:4855555
Eredetileg anyukámnak szántam, de neki sajnos nem lett jó elég problémás lábára (az első pántot nem tudja úgy beállítani, hogy ne nyomja a lábát). Így viszont az enyém lett, nekem kényelmes, könnyű, hétköznapi rohangálós szandálnak remek. A Miri Nude változata volt még igazán gyönyörű, akár alkalminak is, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni.
Violetta2026.06.21. 06:5255555
Korábban anyukám Tara szandálját viseltem, azt hittem annál nincs kényelmesebb, pedig nekem általában 39-es cipőim vannak, az pedig 38-as volt. Tévedtem, ez a modell 39-esben tökéletes és sokkal kényelmesebb. Engem megvettetek :) :) :) :) :)
Erzsébet2026.06.20. 11:1133333
Évek óta használok Batz papucsot ezért vásároltam szandált a Miri Grey típust választottam. A talp a szokásos kényelmes, viszont az első pánt nagyon keskeny a belső oldalon és a ferde rögzítés miatt nagyon töri a lábam. Nincs bütyköm, de azon a részen a csont feletti bőrt többszöri használat után is kidörzsöli, főleg ha megfelelő méretre állítom be a tépőzárat. Ki kell lazítani viszont így lötyög és azért szintén dörzsöl. A videón sokkal szélesebb a belső oldalon, a többi színnél is megnéztem, egyiken sem látszik, hogy ennyire keskeny a belső oldal. Ha ezt ott látom másik modellt választottam volna. Csalódott vagyok, mert nagyon vártam, hogy nyáron egy kényelmes szandált viselhessek. Visszaküldeni már nem tudom miután utcán jártam benne.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Erzsébet!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Sajnálattal olvastuk a véleményed. A vásárlói tesztek és a tapasztalataink alapján ez a jelenség akkor fordulhat elő, ha a lábbeli a kelleténél fél vagy egy egész számmal nagyobb, illetve extrém esetekben a nagyon keskeny/alacsony lábfej is okozhat hasonlót.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Szilvia2026.06.19. 08:1955555
Kényelmes szandál
Gabriella2026.06.12. 07:1155555
Csinos, kényelmes szandál.
Judit2026.05.28. 10:5255555
Tökéletes nyári viselet,méret is pont jó.
Istvánné2026.05.28. 06:0655555
Szuper termék, szuper áron, ajánlom mindenkinek.
Gyárfás2026.05.26. 12:1755555
Nagyon kényelmes szandál, méretezés tökéletes.
Erzsébet2026.05.23. 09:4455555
Kiváló termék, kenyelmes, tartós.
Zita2026.05.22. 17:5255555
Már volt ilyen szandálom fehérben, most a szürkét vettem meg. Nagyon kényelmes, imádom. Azt hiszem a feketét is meg fogom venni.
Ilona2026.04.29. 15:4655555
Egyszerűen 5 csillag :)
Pannika2026.04.29. 05:4555555
Ez a szín a második 3 év alatt, az elődje (fekete) is tökéletes állapotban van még, ezt a színt frissítésnek vettem. Elképesztően tartós, kényelmes, igazi túraszandál városba. Ha tehetem még az idén veszek egy pirosat is :)
Elvira2026.04.28. 18:4355555
Nagyon kényelmes viselet. Jó szívvel ajánlom.
VJudith2026.04.28. 09:3611111
Sajnos nem az a minőség, amit vártam! Sem anyagában, sem kényelmében! Ennek okán vissza is küldtem. Várom a vételár utalását. Köszönöm!
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves VJudith!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Több éve gyárjtuk a Miri modellt, eladtunk belőle közel 40.000 párat. Egyetlen ilyen véleményt nem kaptunk sem itt, sem a boltokban, sem a vásárlói tesztek során.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Gáspárné2026.04.25. 12:2155555
Régóta használok BATZ lábbelit és nagyon szeretem a termékeiket.
Sok ember nehezen tud cipőt vásárolni nagyon széles és magas rüszttel. Itt még jó lenne, ha lenne ilyen választék is.
Ágnes2026.03.28. 19:0755555
Élőben sokkal szebb a színe és kicsit csillog is. Elsőre nagyon kényelmes és könnyű szandál.
Zoltánné2026.02.26. 10:1955555
Egyszerű és csinos. Nagyon könnyű.
Eszter2025.09.18. 11:4555555
Van már a virágos, kellett egy, amit a kockás ruhákhoz tudok hordani :)
Gyöngyi2025.09.10. 22:3955555
Kényelmes, egész nap használva sem fárad el benne a lábam. Korábban már vásároltam egy ilyen szandált csak más színben és elmondhatom, hogy nagyon strapabírónak bizonyult az is. Meg vagyok elégedve mindkettővel.
Sándorné2025.06.21. 09:3055555
Kiváló
angéla2025.06.13. 20:0355555
Ritkán találni ilyen szép és kényelmes szandált. Mindenki dicséri a lábamon. Érdemes 1 számmal nagyobbat venni
Balázs2024.10.03. 09:0555555
A nagynéném a kékben végigcsinált egy El Camino-t, most megleptem a szürkével, óriási örömet okoztam neki!
Sarokméret: lapos (1-3 cm)
Pontos sarokmagasság: 3 cm
belső talphossz mérete
3622,5 cm
3723,0 cm
3823,5 cm
3924,5 cm
4025,0 cm
4125,5 cm

Fejbőség: F, G
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas

Batz Miri női szandál Grey mix /szürke mix színben. A szürke szín egy elegáns és letisztult árnyalat, amely a fekete és a fehér keveréke. Nyugalmat és stabilitást sugároz, és gyakran társítják a modernséghez, az eleganciához és a visszafogott stílushoz, ideális választás, mivel könnyen összehangolható más színekkel. A többi színhez hasonlóan kivételesen komfortos darab, mely anatómiai kialakításának köszönhetően könnyű és rugalmas, így egész napos kényelmet biztosít. A komfortra biztosan nem lesz panasz, emellett stílusos, sikkes és nőies, viseld bármivel a megjelenésed kifogásolhatatlan lesz ebben a Batz modellben. Az állítható, tépőzáras pántoknak köszönhetően még inkább személyre szabható. A talpbetétbe különleges emelések kerültek a megfelelő helyekre, hogy még kényelmesebb legyen a lábbeli. Tisztítása egyszerű, gyors, egy mozdulattal tisztítható. Kell ennél több?


Boglárka2026.06.21. 21:4855555
Eredetileg anyukámnak szántam, de neki sajnos nem lett jó elég problémás lábára (az első pántot nem tudja úgy beállítani, hogy ne nyomja a lábát). Így viszont az enyém lett, nekem kényelmes, könnyű, hétköznapi rohangálós szandálnak remek. A Miri Nude változata volt még igazán gyönyörű, akár alkalminak is, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni.
Violetta2026.06.21. 06:5255555
Korábban anyukám Tara szandálját viseltem, azt hittem annál nincs kényelmesebb, pedig nekem általában 39-es cipőim vannak, az pedig 38-as volt. Tévedtem, ez a modell 39-esben tökéletes és sokkal kényelmesebb. Engem megvettetek :) :) :) :) :)
Erzsébet2026.06.20. 11:1133333
Évek óta használok Batz papucsot ezért vásároltam szandált a Miri Grey típust választottam. A talp a szokásos kényelmes, viszont az első pánt nagyon keskeny a belső oldalon és a ferde rögzítés miatt nagyon töri a lábam. Nincs bütyköm, de azon a részen a csont feletti bőrt többszöri használat után is kidörzsöli, főleg ha megfelelő méretre állítom be a tépőzárat. Ki kell lazítani viszont így lötyög és azért szintén dörzsöl. A videón sokkal szélesebb a belső oldalon, a többi színnél is megnéztem, egyiken sem látszik, hogy ennyire keskeny a belső oldal. Ha ezt ott látom másik modellt választottam volna. Csalódott vagyok, mert nagyon vártam, hogy nyáron egy kényelmes szandált viselhessek. Visszaküldeni már nem tudom miután utcán jártam benne.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves Erzsébet!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Sajnálattal olvastuk a véleményed. A vásárlói tesztek és a tapasztalataink alapján ez a jelenség akkor fordulhat elő, ha a lábbeli a kelleténél fél vagy egy egész számmal nagyobb, illetve extrém esetekben a nagyon keskeny/alacsony lábfej is okozhat hasonlót.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Szilvia2026.06.19. 08:1955555
Kényelmes szandál
Gabriella2026.06.12. 07:1155555
Csinos, kényelmes szandál.
Judit2026.05.28. 10:5255555
Tökéletes nyári viselet,méret is pont jó.
Istvánné2026.05.28. 06:0655555
Szuper termék, szuper áron, ajánlom mindenkinek.
Gyárfás2026.05.26. 12:1755555
Nagyon kényelmes szandál, méretezés tökéletes.
Erzsébet2026.05.23. 09:4455555
Kiváló termék, kenyelmes, tartós.
Zita2026.05.22. 17:5255555
Már volt ilyen szandálom fehérben, most a szürkét vettem meg. Nagyon kényelmes, imádom. Azt hiszem a feketét is meg fogom venni.
Ilona2026.04.29. 15:4655555
Egyszerűen 5 csillag :)
Pannika2026.04.29. 05:4555555
Ez a szín a második 3 év alatt, az elődje (fekete) is tökéletes állapotban van még, ezt a színt frissítésnek vettem. Elképesztően tartós, kényelmes, igazi túraszandál városba. Ha tehetem még az idén veszek egy pirosat is :)
Elvira2026.04.28. 18:4355555
Nagyon kényelmes viselet. Jó szívvel ajánlom.
VJudith2026.04.28. 09:3611111
Sajnos nem az a minőség, amit vártam! Sem anyagában, sem kényelmében! Ennek okán vissza is küldtem. Várom a vételár utalását. Köszönöm!
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves VJudith!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Több éve gyárjtuk a Miri modellt, eladtunk belőle közel 40.000 párat. Egyetlen ilyen véleményt nem kaptunk sem itt, sem a boltokban, sem a vásárlói tesztek során.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Gáspárné2026.04.25. 12:2155555
Régóta használok BATZ lábbelit és nagyon szeretem a termékeiket.
Sok ember nehezen tud cipőt vásárolni nagyon széles és magas rüszttel. Itt még jó lenne, ha lenne ilyen választék is.
Ágnes2026.03.28. 19:0755555
Élőben sokkal szebb a színe és kicsit csillog is. Elsőre nagyon kényelmes és könnyű szandál.
Zoltánné2026.02.26. 10:1955555
Egyszerű és csinos. Nagyon könnyű.
Eszter2025.09.18. 11:4555555
Van már a virágos, kellett egy, amit a kockás ruhákhoz tudok hordani :)
Gyöngyi2025.09.10. 22:3955555
Kényelmes, egész nap használva sem fárad el benne a lábam. Korábban már vásároltam egy ilyen szandált csak más színben és elmondhatom, hogy nagyon strapabírónak bizonyult az is. Meg vagyok elégedve mindkettővel.
Sándorné2025.06.21. 09:3055555
Kiváló
angéla2025.06.13. 20:0355555
Ritkán találni ilyen szép és kényelmes szandált. Mindenki dicséri a lábamon. Érdemes 1 számmal nagyobbat venni
Balázs2024.10.03. 09:0555555
A nagynéném a kékben végigcsinált egy El Camino-t, most megleptem a szürkével, óriási örömet okoztam neki!