Vevői vélemények (200 termék)

BATZ Ariana (white mix)BATZ
Ariana (white mix)
Marianna2026.06.23. 06:1244444
Nagyon szép és kényelmes szandál. A mérete is megfelelő. Felsőrésznél kicsit lötyög, pedig széles a lábfejem. De mivel bokánál tart így is viselhető.
BATZ Melba (Violet)BATZ
Melba (Violet)
Tündi2026.06.23. 06:0755555
Nagyon kényelmes, jó a talp kiképezése. Nem tartozik a drágább batz lábbelik közé, de ennek ellenére -van több batz papucsom- nem törte fel a lábam sehol. Csak ajánlani tudom. :) :) :) :) :)
BATZ Shine Woman (Gold-Beige)BATZ
Shine Woman (Gold-Beige)
Gabriella2026.06.23. 05:5755555
Könnyű és puha az anyaga. Kényelmes. Magasabb lábfejre szerintem szük. Nekem pont jó. A csatos strandpapucs nekem kényelmesebb.
BATZ Bori (White-Mix)BATZ
Bori (White-Mix)
Gabriella2026.06.23. 05:5744444
Nagyon szép és kényelmes, nagyon könnyü, de sajnos a szokásos 40-es méret kicsi lett, ezért vissza kellett küldenem.
BATZ X REKAVAGO City Day (Gold-Aloha Pink)BATZ X REKAVAGO
City Day (Gold-Aloha Pink)
Ildikó2026.06.23. 05:4255555
Ötvözi a divatos megjelenést és kényelmet. Könnyű, rugalmas. A masnis felső rész különlegessé teszi.
BATZ Korfu (Blue)BATZ
Korfu (Blue)
Szoboszlai-Karai2026.06.23. 05:2633333
Első Batz termékem a Corfu szandál. A hármas értékelés azért 'született', mert számomra meglepően silány minőségű a szandál csatja. Alig lehet a pántot belefűzni, vágja az ujjam a széle, annyira éles. Nehézkes a mindennapi fel- és levétel emiatt.A Batz márkától ennél jobb minőséget reméltem. Emellett könnyű, kényelmes a szandál és a színe is jó. Klassz lenne más színben is forgalmazni. Szerencsére az eredeti ára alatt vásároltam, mert ebben a kivitelben (kimondottan a csat miatt) véleményem szerint nem éri meg az eredeti árát. Sajnálom!
BATZ Elba (Blue)BATZ
Elba (Blue)
Tímea2026.06.23. 05:2555555
Kényelmes, jó minőségű.
BATZ Shine Woman (Silver-Black)BATZ
Shine Woman (Silver-Black)
Ágnes2026.06.23. 05:0955555
Nagyon csinos és hasznos papucs, ajánlani tudom
BATZ Splash Woman (Pink)BATZ
Splash Woman (Pink)
Ágnes2026.06.23. 05:0955555
Iszonyat szuper papucs, extrán kényelmes, amit nem is gondoltam volna. Illetve nagyon praktikus, hogy a csatokkal állítható. :) :) :) :) :)
BATZ Ibiza (Gold)BATZ
Ibiza (Gold)
Edina2026.06.23. 04:4155555
Nagyon szeretem ezt a papucsot, nem csak szép, nagyon kényelmes is! Egész nap jó viselet!
BATZ X VIRAG KERENYI Cannes (Mamba)BATZ X VIRAG KERENYI
Cannes (Mamba)
Lászlóné2026.06.23. 02:1455555
Kényelmes viselet
BATZ Bori (Orange Mix)BATZ
Bori (Orange Mix)
Ibolya2026.06.23. 00:3655555
Nagyon kényelmes, kellemes viselet. Ez már a negyedik pár papucsom, ebből a fajtából, más színekben.
BATZ X HODLIK ANNA Easy Ann (Rainbow)BATZ X HODLIK ANNA
Easy Ann (Rainbow)
Barbara2026.06.22. 20:5533333
Szép és kényelmes, de feketére fogta a lábam, pedig benti papucs és a lábam nem izzad... Csalódás
BATZ Kiara (walnut)BATZ
Kiara (walnut)
Éva2026.06.22. 12:5044444
Alapvetően kényelmes, a talpa kifejezetten puha, légies. A tépőzárak segítségével könnyen szabályozható, több ponton állítható. Annyi kellemetlenséget tapasztaltam a használata során, hogy a bal lábas középső tépőzár karika vonalában nyomja a lábfejem. Egy hosszabb séta során már nagyon fájt azon a ponton, azóta viszont már rövidebb utakon is érzékeny a lábam az adott területen. Bízom benne, hogy hosszabb használat után már puhul annyit a bőr, hogy ne érezzem. Sajnálnám, ha nem tudnám hordani.
BATZ X DAALARNA BXD kulcstartó (Pink)BATZ X DAALARNA
BXD kulcstartó (Pink)
Éva2026.06.22. 12:5055555
Nagyon szép, egyszerű, csajos kiegészítő, mely a slusszkulcsomat díszíti.
BATZ X REKAVAGO Cosy Step (Tangerine)BATZ X REKAVAGO
Cosy Step (Tangerine)
Györgyi2026.06.22. 12:5055555
Gyönyörű ez a REKAVAGO tangerine papucs és a csomagolás is elképesztően dizájnos ,tetszetős szemet gyönyörködtető . ????♥️Alig vártam hogy kivegyem ebből a gyönyörű csomagolásból és végre lábamra húzhassam . Ahogy beleléptem tudtam ezt a papucsot is imádni fogom épp úgy mint a többi Batz papucsomat, ez is mint mindegyik Batz papucs nagyon kényelmes . A felső pántot kicsit állítani kellett mert elsőre szűk volt ,de kibontottam a masnis részt és állítottam bővítettem a pánton. Így már tökéletes lett. A papucs színe is csoda szép . Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Üdvözlettel : Györgyi
BATZ Miri (Black)BATZ
Miri (Black)
Kármen2026.06.22. 10:1855555
Imádom. A legkényelmesebb szandi a világon, már a 4.-et hordom.
BATZ Miri (Grey Mix)BATZ
Miri (Grey Mix)
Boglárka2026.06.21. 21:4855555
Eredetileg anyukámnak szántam, de neki sajnos nem lett jó elég problémás lábára (az első pántot nem tudja úgy beállítani, hogy ne nyomja a lábát). Így viszont az enyém lett, nekem kényelmes, könnyű, hétköznapi rohangálós szandálnak remek. A Miri Nude változata volt még igazán gyönyörű, akár alkalminak is, azt sajnálom, hogy már nem lehet kapni.
BATZ Bori (Orange Mix)BATZ
Bori (Orange Mix)
Boglárka2026.06.21. 21:4855555
Ez már nem az első Bori papucsom. Kényelmes, könnyű, jó ránézni, jólesik napi szinten hordani. Nekem ugyan inkább picit keskenyebb a lábfejem, de a pántokkal így is szépen rá tudtam igazítani. Ha lenne még Nude változatban, mindenképp megvenném, az valami álomszép volt.
BATZ Marina (Orange mix)BATZ
Marina (Orange mix)
Mónika2026.06.21. 19:5255555
Már van egy Marina papucsom, más színben. Imádom! Szerintem életem legkényelmesebb papucsa! Szemben egy másik Batz papuccsal, ami bár gyönyörű, olyan szinten feltörte a lábfejemet, hogy napokig alig bírtam bármit is ráhúzni a lábamra! Ez viszont nagyon kényelmes, csinos, pihepuha bőr és nagyon csini is!
Mutass még több terméket
Szűrő
Egyéb