Vevői vélemények (200 termék)

BATZ Polly (Brown Mix)BATZ
Polly (Brown Mix)
Lászlóné2026.06.18. 05:2755555
Nagyon kényelmes, jó a kivitelezése, csinos és szép. Nagyon jó viselni.
BATZ Elba (Pink)BATZ
Elba (Pink)
Tímea2026.06.18. 05:2155555
Ajándékba vettem, bízon benne, hogy tetszik majd
BATZ X VIRAG KERENYI London (Storm)BATZ X VIRAG KERENYI
London (Storm)
Andrea2026.06.18. 05:1755555
Szuper termék, minőségi anyagok felhasználásával. Kényelmes.
BATZ Elba (Pink)BATZ
Elba (Pink)
Edit2026.06.18. 05:1255555
A szokásos Batz kényelem,igazán megkapó szín es fazon. Nagyon tetszik, sokadik Batz papucsom.
BATZ Elba (Green)BATZ
Elba (Green)
Mónika2026.06.18. 05:0855555
Nagyon jó termék szép kényelmes viselet a méretezés megfelel a leírtaknak. A batz termékek minősége a legjobb a világon. Nagyon szeretem.
BATZ Perla (Cream)BATZ
Perla (Cream)
Szilvia2026.06.17. 23:0855555
Nagyon tetszik a papucs igaz más mint amit eddig használtam csak sajnos kicsit szűk a lábfejemre de nem akartam visszaküldeni mert bízom benne hogy fogom tudni még használni ha sikerül lefogynom pár kilót.
BATZ Elba (Green)BATZ
Elba (Green)
Anikó2026.06.17. 18:0644444
Sajnos nagy lett. 25cm volt megadva lábhossznak. Ez a hossz normál méret esetén 39-esnek felel meg, de önöknél 40-es méretet írtak. Ezért 40-eset rendeltem.
BATZ Isabelle (Brown)BATZ
Isabelle (Brown)
Anikó2026.06.17. 18:0622222
Nem ment bele a lábam.
BATZ X REKAVAGO Pretty Day (Tangerine)BATZ X REKAVAGO
Pretty Day (Tangerine)
Anikó2026.06.17. 18:0622222
Pár lépésnél is törte a pánt a lábamat.
BATZ X REKAVAGO Pretty Geisha (Black)BATZ X REKAVAGO
Pretty Geisha (Black)
Judit2026.06.17. 15:4255555
Kényelmes és csinos, imádom!
BATZ Melba (Violet)BATZ
Melba (Violet)
Margit2026.06.17. 14:3155555
Kiváló termék.
BATZ Breeze (Black) easy step - belebújósBATZ
Breeze (Black) easy step - belebújós
Szilvia2026.06.17. 14:2655555
Nagyon kényelmes,villámgyorsan megkaptam,1 mérettel nagyobb kellett, vásárlás előtt megnéztem a méret táblázatot ott láttam hogy nagyobb kell.
BATZ Bori (Orange Mix)BATZ
Bori (Orange Mix)
Szilvia2026.06.17. 14:2655555
Szép,kényelmes és nem mindennapi a színe
BATZ Lucille (Beige)BATZ
Lucille (Beige)
Anita2026.06.17. 13:4744444
Nagyon csinos és kényelmes szandál, szeretem. Négy * csak azért, mert a bokapántja valóban elég szűk, furcsán van tervezve (azt nem írták a leírásban, hány cm a kerülete, pedig jó lett volna), de végül pont tudott a férjem belefúrni egy lyukat úgy, hogy még be lehet csatolni. Így örülök, hogy nem kellett visszaküldenem. Ugyanitt sajnálom, hogy egyes modelleket kifuttatnak és nem lesz belőlük több, pl.Madeira, amit 5-6 éve nyúzok, imádom, de már leharcolt, majdnem lyukas a sarkánál és ha lenne, rendelnék belőle újat.
BATZ X HODLIK ANNA Easy Ann (Sunrise)BATZ X HODLIK ANNA
Easy Ann (Sunrise)
Mariann2026.06.17. 12:2755555
Gyönyörű élőben is! Szuper kényelmes és méret azonos.
BATZ X REKAVAGO Summer Geisha (Silver)BATZ X REKAVAGO
Summer Geisha (Silver)
Rita2026.06.17. 12:1355555
Ez már a negyedik REKAVAGO szandálom, nagyon szeretem őket, kényelmesek, nem fáj benne a lábam. Viszont a pántok kapcsolgatása egy rémálom, ha tehetem a zsinort használom, már ahol lehet.
BATZ Splash Woman (Pink)BATZ
Splash Woman (Pink)
Eichardt2026.06.17. 11:3755555
Nagyon imádom! Kényelmes, pont jó a 41-es lábamra!
BATZ Polly (Brown Mix)BATZ
Polly (Brown Mix)
Eszter Szilvia2026.06.17. 10:2355555
Az általam rendelt papucs nagyon kényelmes, minden téren azt kaptam, amit rendeltem. A futárszolgálat is kiváló munkát végzett. Köszönöm !
BATZ Adventure (black)BATZ
Adventure (black)
Ágnes2026.06.17. 10:2155555
Már a második párat rendeljük ebből a fazonból, mert nagyon kényelmes és divatos darab. Csak ajánlani tudom.
BATZ Flow (Beige) easy step - belebújósBATZ
Flow (Beige) easy step - belebújós
Jánosné2026.06.17. 10:1655555
Nagyon kényelmes, könnyű bele lépni, nagyon megéri az árát! Örömmel viselem.
Mutass még több terméket
...
Szűrő
Egyéb